0 506 751 85 04

info@ciktimerkezi.com

Hakkımızda

Fotokop - Ozalit - Baskı > Hakkımızda

Çıktı Merkezi, İzmir’in Aliağa ilçesinde 2008 yılında kurulmuş ve günümüze kadar makine parkurunu sürekli yenileyerek sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Değişimi ve sürekli yenilenmeyi kendine ilke edinmiş, müşteri memnuniyetine öncelik vererek Hız, Kalite ve Mutlu Müşteri kriterlerini bünyesinde birleştirmiştir.
Sanayi bölgesinde yer almasının da etkisiyle anında baskının önemini bilen, hızlı, anlayışlı, güvenilir çalışma arkadaşlarıyla çok daha uyumlu bir ekip olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Teknolojinin gelişimi ile birlikte bulunduğu bölgenin dışına da hizmet verebilen Çıktı Merkezi, günümüzde kargo ve diğer dijital iletim seçenekleri sayesinde yer farketmeksizin pek çok insana ulaşabilmektedir.
Ozalit, Fotokopi, Renkli Çıktı, Seri Baskılar, Kartvizit, El İlanı, Broşür, Antetli Kâğıt, Yaka Kartları, Katalog gibi hizmetlerinin yanında tasarım alanında da kendini kanıtlamış Çıktı Merkezi’nde Logo Çizimi, Görsel Düzenleme, Web Tasarım, Seo Desteği ve Dijital Pazarlama Hizmetleri de
sunulmaktadır. Kurulduğu günden bugüne “İyi ki Bizimlesiniz” diyerek pek çok insan ve firmaya hizmet vermiş olan firmamızın vizyonu; gelecekte bu anlayışla çok daha fazla kişiye ulaşmak ve mutlu müşterileri tek çatı
altında toplamaktır.

İyi ki Bizimlesiniz!

Call Now Button